دوازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان اصفهان

این جشنواره در روز 29 آبان ماه با حضور مقامات و مسئولان استانی، ملی و کارآفرینان استان اصفهان در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار شد که در این جشنواره، هفت نفر به عنوان کارآفرینان برتر استان در بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی، انتخاب شدند.
مدیرعامل شرکت سپاهان دانه پارسیان، در این جشنواره به عنوان کارآفرین برتر کشوری در بخش کشاورزی استان اصفهان انتخاب گردید.

ادامه مطلب

دریافت گواهینامه ثبت اختراع پیش مخلوط اکونومی کنسانتره دامی تا سنجه 65 درصد

Invention of premixed economism of animal concentrates

شرکت سپاهان دانه که قبلاً با اختراع پیش مخلوط های کنسانتره دامی با سنجه های مختلف به عنوان یک دسته محصول جدید در صنعت تغذیه دام پایه گذار تحولی عظیم در واحد های دامپروری محسوب می شد، در جدید ترین دستاورد خود موفق به اختراع پیش مخلوط اکونومی کنسانتره دامی تا سنجه 65 درصد گردید.

ادامه مطلب

انتخاب غرفه گروه بین المللی سپاهان دانه در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران به عنوان غرفه برتر

Top stand at Tehran International Fair

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته تهران با حضور 489 شرکت از مطرح‌ترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی از کشورهای صاحب ‌نام، در تاریخ 13 لغایت 16 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. 

ادامه مطلب

سایر اخبار...